Застрілили Бориса Нємцова

5e76054f0f4e3269dc-45632770Російського опозиціонера, Бориса Нємцова застрілили ввечорі в п’ятницю в центрі Москви, повідомило “Інтерфаксу” джерело в правоохоронних органах.

“Невідомий чотири рази вистрілив у Бориса Нємцова. Від отриманих поранень політик помер.”, – Сказав співрозмовник агентства.

За даними джерела “Інтерфаксу” в правоохоронних органах, до Б.Немцову під’їхав білий автомобіль з якого було вироблено чотири постріли, потім машина зникла.

Борис Нємцов був одним із творців і лідерів громадського руху “Солідарність”, співголовою політичної партії “РПР-ПАРНАС”, членом Координаційної ради російської опозиції.

Політичну діяльність розпочав губернатором Нижегородської області в 1991р. Після двох термінів Нємцов перейшов на роботу в Уряд Росії. Був міністром палива та енергетики, в 1997 став першим замом голови уряду, входив до Ради безпеки Російської Федерації.

Після відставки в 1999-2003 роках – депутат Державної думи, де обіймав посади заступника голови Держдуми і керівника фракції СПС.

На регіональних виборах 8 вересня 2013 обраний депутатом Ярославської обласної думи на чолі списку партії “РПР-Парнас”.

 

 

Оригінал на сайті сьогодні.юа

1985 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *