ЄС знову натисне на Росію санкціями

imagesЄвропейський союз хоче посилити санкції проти Росії, через ескалацію яку продовжують російські війська, Президент Росії Володимир Путін заявив, що його провокує керівництво у Києві.

ЄС на цьому тижні додасть більше людей до списку тих, кому загрожують візові санкції та заморожування активів,  про це заявив в понеділок Президент Латвії Андріс Берзіньш. Канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила Путіну, що він несе відповідальність за ескалацію в Україні. Назвала обстріл Маріуполя “очевидним і абсолютно невиправданим порушенням перемир’я”.

ЄС все ближче до рішучих дій після ракетного обстрілу, від якого загинули десятки пересічних громадян  в портовому місті Маріуполі в суботу. Після чого боротьба посилилася вздовж фронту, який простягається через весь східний регіон України аж до Азовського моря. Рішення щодо нових санкцій залежить від одностайної згоди між членами ЄС, які висловили суперечливі думки щодо того, чи застувати більш суворі заходи проти Російського Уряду Путіна.

915580094Прес-секретар Володимира Путіна заявляє, що подальший економічний тиск на Москву через ситуацію в Україні буде “абсолютно деструктивним”. Також він прокоментував пропозицію Ізраїлю про посередництво в переговорах з врегулювання конфлікту на Донбасі.
“Ми, безумовно, дуже вдячні нашим ізраїльським колегам за виважену позицію і за готовність сприяти врегулюванню конфлікту. Але в даному випадку не можна бути посередником між Росією і Україною, тому що між РФ і Україною немає конфлікту”, додав, що “Росія взагалі не є стороною цього конфлікту”.

На останній зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС було вирішено, що питання санкцій буде вирішуватися на найвищому рівні. Варто зазначити, що наступний саміт ЄС відбудеться аж 12 лютого.

18382 Total Views 87 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *