Янукович «загубив» пенсійне посвідчення

pensijne-posvidchennya-viktora-yanukovycha_normalВ середу, українські правоохоронці виявили особистий архів документів колишнього Президента Віктора Януковича і його сім’ї. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Мова йде про оригінали документів на «Межигір’я», особисті документи Януковича – починаючи від його пенсійного посвідчення, оборотні рахунки по ряду компаній, у тому числі, і закордонних.

«У нас опинилася значна частина особистого архіву «сім’ї» Януковича з особистими документами екс-президента, його фінансових операцій, печатки та документи більш ніж 300 офшорних компаній, документи розрахунків від «Танталіту» до «Мако» і банків Януковича, оригінали документів на власність від Межигір’я до «Хонки»… від Гонкога до Швейцарії. Схеми виведення коштів», – написав Аваков.

Як уточнив заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан, в результаті спецоперації було заблоковано низку банківських рахунків. Він додав, що «зараз наші зусилля спрямовані на викриття схем за якими відмивалися кошти».

Як відомо, Віктор Янукович залишив Україну в лютому 2014 р. під час масових акцій протесту на Майдані Незалежності, учасники яких вимагали його відставки. Після чого Верховна Рада позбавила його звання президента України.

Янукович виїхав на територію Росії, де і проживає в даний час.

Генеральна прокуратура України відкрила більше 30 кримінальних проваджень щодо екс-президента і людей з його оточення.

За даними ГПУ, Янукович підозрюється в організації більшості випадків насильницьких дій проти учасників Майдану, а також у вчиненні низки економічних злочинів.

2494 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *