Хто стане наступним мером Києва

24382

Боротьба за пост мера Києва відбудеться цієї осені. Київський міський голова Віталій Кличко висловив впевненість, що готовий до будь-якого формату виборів у столиці, адже виконує свою роботу чесно і не боїться брудної кампанії, яку розпочали проти нього. Про це він заявив в ефірі «Радио Вести».

«У суспільстві зараз нав’язується думка, що другий тур для Кличка буде програшним. Я готовий на два, на три тури. Адже виконую свою роботу чесно і з гідністю. На жаль, ми знову повертаємося до найгірших речей в українській політиці – маніпуляцій та бруду. Знову з’являються замовні рейтинги, листівки з брехливою брудною інформацією та інше», – зазначив Віталій Кличко.

Обговорюючи кандидатури можливих претендентів на посаду мера Києва, Віталій Кличко зазначив, що готовий до того, що усі провідні політичні сили висуватимуть свого кандидата на посаду Київського міського голови.

«Щодо обговорення можливого висунення Володимира Гройсмана, то він займає одну з ключових посад у державі, і я не бачу логіки у тому, аби він претендував на позицію мера Києва», – зауважив Віталій Кличко.

Мер столиці додав, що кожен з кандидатів на посаду мера має своїх виборців і прихильників.

«У жодному разі не збираюся недооцінювати своїх суперників. Ми можемо обговорювати багато кандидатур, однак головним моїм суперником і одночасно головним викликом для мене, є та ситуація, яку потрібно виправляти. Наприклад, комунальні тарифи у столиці, які нам спустили згори, і які міська влада не формує. Ми неодноразово зверталися щодо їх обґрунтування. І наполягаємо на цьому. Люди повинні знати за що вони платять», – наголосив Віталій Кличко.

На запитання ведучого про підтримку з боку Президента, Кличко зазначив: «Сподіваюсь, що Президент підтримає мою кандидатуру».

 

оригінал на сайті КМДА

24698 Total Views 33 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *