Визначений претендент на посаду ГП державного Акціонерного банку «Укргазбанк»

flags-110 квітня в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України відбулося засідання комітету з призначень для визначення кандидатури претендента на посаду Голови Правління АБ «Укргазбанк», яка буде внесена на погодження до Кабінету Міністрів України.

Членам комітету були представлені 5 претендентів, що були попередньо відібрані Міністерством фінансів України шляхом конкурсного відбору. За результатами засідання комітету, більшістю голосів була визначена кандидатура на посаду Голови Правління АБ «Укргазбанк» – Шевченко Кирило Євгенович. На підставі рішення комітету з призначень, Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус внесе на розгляд Кабінету Міністрів України пропозицію щодо погодження кандидатури Шевченка К.Є. на посаду Голови Правління АБ «Укргазбанк».

Наразі Шевченко К.Є. обіймає позицію в.о. Голови Правління АБ «Укргазбанк». До початку роботи в АБ «Укргазбанк», він працював радником Секретаріату голови АТ «Ощадбанк». Свою кар’єру в банківській сфері Шевченко К.Є. розпочав у 1994 році.

 

оригінал на сайті Мінекономрозвитку

1942 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *