Віртуальна реальність від Facebook

150218115429-facebook-virtual-reality-gif-780x439Забудьте прості, плоскі фотографії. У майбутньому, Facebook хоче, щоб ви поділилися про свої  переживання і інші могли їх відчути та уявити.
Facebook (FB, Tech30) продовжує працювати над інтеграцією віртуальної реальності в своїй новинній стрічці.

Глава продукту компанії, Кріс Кокс, на цьому тижні на конференції в Дана-Пойнт, штат Каліфорнії, коротко розказав про робоьу над проектом.
Кокс сказав, в Facebook навіть розробили кілька демо-версій.

Одна програма надає користувачі можливість бути практично всередині кабіни  F/A-18 Hornet під час польоту над Колорадо, демонстраційного польоту ескадрильї ВМС США. В іншому випадку, людина може бути доставлена в Монголію і бути в наметі з жінкою яка готує їжу біля вогню.

“Не багато людей за все своє життя можуть відвідати Монголію. Я ніколи не був”, сказав він. “Ви можете подивитися навколо. Це красиво. І ви відразу зрозумієте, що це … Ніби ви вперше на щось дивити та розумієте, що ви дивитеся на майбутнє.”
І люди можуть поділитися своїм досвідом на Facebook. Кокс сказав, що це ще один вимір того, чим люди діляться вже: фотографії, відео, текст, ідеї, думки.

Торік, Facebook витратив $ 2 млрд, щоб купити Oculus VR, який робить віртуальну реальність за допомогою гарнітури з графікою і звуком.

Цукерберг заявив, що Facebook буде сприяти прискоренню розробок з Oculus, для того щоб зробити гру з глибоким зануренням у навколишнє середовище.

“Але це тільки початок,” написав Цукерберг. “Після гри, ми збираємося зробити Oculus платформу для багатьох інших подій. Уявіть собі, що насолоджуєтесь грою улюбленої команди на боковому сидінні, або консультуєтесь з лікарем обличчям до обличчя – просто вдягнувши окуляри всебе  вдома “.
Кокс сказав, що він розраховує на користувачів Facebook, що вони візмуть участь в цьому.
“Ви будете робити це, Бейонсе зробить це”, пожартував він.

Але не чекайте, що це буде найближчим часом. Oculus Rift гарнітура ще навіть не вийшла в маси, і ніхто не знає, наскільки популярною (або дорогою) вона буде.

Коли очікувати?

“Ймовірно, в той час коли,” сказав Кокс ” гарнітура стане доступною для кожного.”

1010 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *