Відбір до нової патрульної поліції у низці західних областей розпочнеться у вересні-жовтні, — Арсен Аваков

PM996image003Про це міністр внутрішніх справ України заявив на розширеній нараді у Хмельницькому за участі членів Кабінету Міністрів України та голів облдержадміністрацій регіону.

– Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Вінницька, Івано-Франківська області розпочнуть відбір до нової патрульної поліції у вересні – на початку жовтня, – сказав міністр внутрішніх справ. – Відповідно, нові патрульні у них з’являться у січні-лютому 2016 року.

Також Арсен Аваков звернувся до голів облдержадміністрацій з проханням брати активну участь у реформуванні органів внутрішніх справ та співпрацювати у цьому питанні з громадськістю.

– Нові поліцейські підрозділи – це підрозділи, яким люди довіряють. Візьміть це твердження за основу, працюйте з людьми, – зазначив міністр.

Узагальнюючи питання реформування ОВС, Арсен Аваков нагадав, що протягом трьох місяців міліція зникне і будуть набрані органи національної поліції.

– Це непростий процес. Автоматичного переходу не буде. Міліціонер одразу поліцейським не стане. Тільки той, хто пройде процес атестації та інші необхідні процедури, потрапить до нової поліції, – підкреслив глава МВС.

 

оригінал на сайті мвс

19476 Total Views 51 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *