В США вирішується питання про надання Україні військової підтримки

urn-publicid-ap.org-fa412c513d284f92958a8019732435bbВАШИНГТОН –
Адміністрація президента США.

Обама як і раніше побоюється забезпечити Україну оборонним озброєнням, бо боїться що такий крок може тільки загостритися військову агресію Росії,  про це заявили лідери оборони США.

Генерал Філіп Брідлав, командувач НАТО, заявив у комітеті зі збройних сил, що він надав військові варіанти адміністрації. Починаючи з відправки більш сучасної стрілецької зброї, але потрібно провести навчання по користуванню, а це займе багато часу.

Крістина Вормут, заступник Міністра оборони США, сказала, що чиновники обговорювали можливість відправки допомоги Україні, для того що б дати можливість Україні краще захищатися.

“Росія продовжує збільшувати свої сили, продовжує підтримку бойовиків на сході України. Таким чином, той факт, що ми не надаєм допомогу, в даний час не змінить їх шлях вмайбутньому “, сказав Брідлав. “Тому я думаю, що ми повинні розуміти, що якщо ми озброїмо українців, це може призвести до позитивних результатів. Також це може привести до негативних результатів. Але наша бездіяльність зараз не змінить нічого в майбутньому”.

Тим часом, держсекретар Джон Керрі заявив, що США та їхні європейські союзники готові застосувати проти Росії свіжі санкції, якщо попри режим припинення вогню, Росія буде підтримувати терористів на сході України.

“Ми готові провести ще один раунд, все буде залежити від того, чи відбудеться справжнє припинення вогню в наступні кілька днів”, сказав він.

Брідлав і Вормут сказали, що вони найбільш стурбовані тим, що Росія може перейти на дестабілізацію в тих країнах, які не входять до складу НАТО, таких як Чорногорія чи Молдова. Та розширюватиме свою військову діяльність на інші частини України.

2534 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *