В Одесі за хабар у півмільйона гривень затримано чиновників Міноборони

Співробітники Управління захисту економіки Національної поліції затримали в Одесі директора державного підприємства Міністерства оборони.

Чиновник був затриманий з целофановим пакетом, в якому лежали 550 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба МВС 4 грудня.

До Національної поліції в Одеській області звернувся підприємець. Він повідомив, що керівництво держпідприємства Міністерства оборони та директор товариства вимагають у нього 550 тисяч гривень.

xabar1

«Якщо він сплатить «обов’язковий внесок» його установу підключать до електричної мережі та трансформаторної підстанції, яка знаходиться на балансі Міністерства Оборони України. А згодом отримає і дозвільну документацію», – йдеться у тексті.

xabar2

Зловмисники затримані в передбаченому законом порядку безпосередньо після вчинення злочину, їм загрожує до 12-ти років ув’язнення.В даний час проводяться невідкладні слідчі дії і встановлюється можлива причетність до цього злочину інших посадових осіб.Кримінальне провадження здійснюється військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

10208 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *