В Одесі склали присягу батальйони патрульної поліції

Відсьогодні громадський порядок в Одесі забаспечуватиме нова патрульна служба України. Щодня на службу будуть заступати близько 45 автопатрулів, а також піші патрулі, у кількості двох або трьох працівників.

Загальна кількість патрульних зросте та становитиме близько 800 працівників, Про це повідомив начальник патрульної поліції Одеси Богдан Федун.

Президент України Петро Порошенко, в Одесі взяв участь в урочистій церемонії складання військової присяги батальйонами патрульної поліції.

Вітаючи присутніх на урочистій церемонії, Президент привітав Одесу із днем народження патрульної поліції міста. «Це не просто якийсь черговий підрозділ. Це – нова сторінка історії України. Чиста, чесна, патріотична, одеська і українська поліція продемонструють найкращі якості, і справа не лише в новій формі – в новій підготовці, в новому керівництві і в новому Законі, який нещодавно був проголосований і мною підписаний», – зазначив Петро Порошенко.

Звертаючись до нових поліцейських, Глава держави зазначив: «Вірю, ви не осоромите високе звання українського поліцейського. Адже довіра, яку отримали ваші колеги у Києві, – це найбільший скарб, який важко зібрати і так легко втратити».

Нова поліція в Україні є символом революційних реформаторських змін, наголосив Петро Порошенко. «Успіх поліції, успіх в побудові армії, успіх наших дипломатів, які допомогли мені створити потужну світову коаліцію на підтримку України, на захист нашого суверенітету, територіальної цілісності і незалежності є твердим гарантом того, що все у нас буде добре і все у нас вийде», – заявив Президент.

7103 Total Views 27 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *