В Китаї жінка загинула піднімаючись на ескалаторі

femme-chinoise-tuee-escalatorМолода жінка загинула, провалившись всередину ескалатора в торговому центрі міста Цзіньчжоу в китайській провінції Хубей, але встигла за секунди до загибелі врятувати дитину.

Трагедію, яка сталася в неділю, зафіксували камери відеоспостереження.

На кадрах, які поширилися в інтернеті, видно як жінка з дитиною на руках піднімається вгору по ескалатору в торговому центрі. У момент, коли молода жінка переступає останню сходинку сходів, під її ногами провалюється панель . Практично в останні секунди мати встигла викинути дитину на руки двом співробітницям торгового центру, а її саму механізм ескалатора затягнув всередину. Одна зі співробітниць намагалася допомогти жінці, але безуспішно.

Як повідомляє газета “Женьмінь жибао”, витягти жінку рятувальники змогли лише через 3 години після трагедії. До цього моменту вона померла від отриманих травм і втрати крові. Представники торгового центру відмовилися давати коментарі за даним фактом. Місцева поліція вже почала збір свідчень та матеріалів для з’ясування всіх обставин події.

Інцидент став найпопулярнішою темою пошуку в китайському аналогу Twitter Sina Weibo в понеділок, викликавши безліч питань щодо справності та належної експлуатації ескалатора, пише Сіньхуа.

9677 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *