В Кримському сафарі-парку «Тайган» три левиці з’їли крокодила

львы-в-парке-ТайганУ сафарі-парку «Тайган», який знаходиться в Білогірському районі Криму, леви напали на крокодила і з’їли його.

Директор кримського сафарі-парку «Тайган» Олег Зубков підтвердив «вдале пополювання левів на крокодила». За його словами, в цьому немає нічого незвичайного.

«У нас шість триметрових крокодилів живуть у водоймах, в савані. Минулого тижня левиці вистежили одного з крокодилів, коли він виліз з водойми і поповз подорожувати. Вони його задушили, і доїдають зараз. І сотні відвідувачів бачили це. Віднімати крокодила у левів – безглуздо. У нас шматок африканської савани тут відтворений. Живуть крокодили, бігають зайці, живуть десятки левів. Ось леви з’їли крокодила. Так, шкода, крокодил коштує три тисячі доларів … Але це природа, її ніхто не скасує », – сказав він.

Зубков додав, що час від часу трапляються відвідувачі, яким стає погано від виду закривавлених шматків м’яса, якими годують тварин, і нагадав, що мова йде про зоопарк, де таке видовище є природним.

Сафарі-парк «Тайган» – найбільший у Європі розплідник різних порід левів і багатьох інших видів тварин, розташований на території понад 30 гектар. В даний момент на території парку вільно проживають 58 левів, а також сотні інших тварин, у тому числі тигри, леопарди, жирафи, мавпи, парнокопитні, птиці.

2708 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *