В Африці мусульмани спалюють церкви

382234_img650x420_img650x420_cropСьогодні в місті Ніамей столиці Нігеру, демонстранти закидали камінням та спалили дві церкви. Протести розгорілись на тлі подій, які стались у Франції в редакції щотижневика Charlie Hebdo, що опублікував карикатуру на пророка Мухаммеда.

Протестуючі в Ніамей напали на поліцейську дільницю і спалили дві поліцейські машини біля головної мечеті, після того як влада заборонила зустріч з  місцевими мусульманськими лідерами.

“Вони образили нашого Пророка Мухаммеда, це нам не сподобалось”, сказав Амаду Абдул, один з тих, хто брав участь у демонстрації. “Ми, мусульмани  хотіли зібратись і обговорити цю подію. Але наша влада заборонила це, тому ми такі злі сьогодні.”

Демонстрації були  в обласних центрах, у тому числі в Мараді, 600 км на схід від Ніамей, там були спалені дві церкви. Ще одна церква і резиденція міністра закордонних справ були спалені в східній частині міста Goure.

anti-charlie-hebdo-protestsЧотири мусульманські проповідники, які скликали нараду в Ніамей були арештовані, про це повідомили джерела з поліції. Протестувальники спалили французький прапор і встановити контрольно-пропускні пункти на вулицях в центрі міста.

Посольство Франції в Ніамей попередило своїх громадян не виходити на вулиці.

Під час сьогоднішніх зіткнень в Нігері загинуло п’ять осіб. Також була спалена католицька церква.
Вчора, під час заворушень у Зиндері протестувальники спалили церкви, розграбували християнські будинки та скоїли напад на Французький культурний центр.

В Алжирі, кілька поліцейських отримали поранення в ході зіткнень з демонстрантами, обурених карикатурами.

1093 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *