Український парламент визнав ДНР та ЛНР терористичними організаціями

1415343846_radaВчора, Верховна Рада України визнала республіки, які підтримуються сепаратистстами Росії, ДНР та ЛНР терористичними організаціями.

Влада вже давно називає сепаратистів у самопроголошених Донецькій та Луганській республіках “терористами”, але відтепер вони будуть підпорядковані закону про боротьбу з тероризмом, заявив Олексій Мельник, військовий аналітик центру Разумкова. Це означає, що уряд має право обмежити рухи всередині України, блокувати їхні банківські рахунки.

Парламент також заявив,що Росія “держава-агресор”, і закликав Організацію Об’єднаних Націй, Парламентську Асамблею Ради Європи і парламенти в інших країнах офіційно визнати це. А також визнати, що ДНР та ЛНР є терористичні організації.

В останні тижні, сепаратистські сили зробили ряд нових наступів для того, щоб розширити територію яка булаб під їх контролем в Донецькій і Луганській областях, вздовж кордону з Росією.

urn-publicid-ap.org-511562b9d80d4426a0eb9fe38c18546fДеякі з запеклих боїв відбулися навколо міста обласного значення Дебальцеве. Яке є стратегічно  важливим, бо саме в ньому розташований дорожньо-залізничний вузол що з’єднує міста на сході країни. Представник збройних сил Владислав Селезньов сказав, що повстанські сили атакували з двох сторін в спробі оточити українські війська.

За останню добу дев’ять військовослужбовців загинули і 29 поранено, заявив Селезньов, додавши, що з боку сеператистів вівся артилерійський і мінометний обстріл житлових районів і там були повідомлення про жертви серед цивільного населення.

 

 

1949 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *