Учасники протестної акції в центрі Єревана не збираються розходитись

600x384xopera,P20protest,P20energy.jpg.pagespeed.ic.AQTCPD7pqFУчасники протестної акції в Єревані, які з вечора 23 червня перекрили проспект Баграмяна, не мають наміру залишати територію. Про це вони заявили вранці 24 червня. Відзначивши, що, незважаючи на те, що знаменитості, депутати та високопосадовці спробували переконати їх покинути територію, вони, тим не менш, продовжать свою боротьбу на проспекті Баграмяна.

Нагадаємо, що на світанку 23 червня Поліція Вірменії розігнала сидячий пікет на проїжджій частині проспекту Баграмяна в центрі Єревану. Силова операція почалася о 5:25 за місцевим часом після неодноразових попереджень про незаконний характер заходу. Увечері 23 червня, близько 20.30, простоявши порядку 2:00 на Майдані Свободи, демонстранти вирішили почати на проспекті Баграмяна нову сидячу демонстрацію.

Нагадаємо, незважаючи на численні протести, 17 червня Комісія з регулювання суспільних послуг республіки затвердила підвищення тарифу на електроенергію на 6,93 драма, довівши його до 48,78 драма (близько $ 10,3 цента). Акція протесту в Єревані розпочалась, нібито саме через подорожчання електроенергії.

3646 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *