У столиці відкрився Всеукраїнський фестиваль писанок 2015

22903Сьогодні, 9 квітня, на Софійській площі вчетверте розпочався Всеукраїнський фестиваль писанок 2015. В урочистому відкритті фестивалю взяла участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, засновник етнокультурного проекту «Folk Ukraine» Ігор Добруцький та сотні киян.

Заступник голови КМДА запросила киян та гостей міста відвідати Софійську площу та долучитися до прадавніх традицій українського народу: «Фестиваль триватиме з 9 до 19 квітня, тому ті, хто не зможе побачити красу української писанки та відвідати майстер-класи з її розпису напередодні великого свята – Великодня – зможе зробити це протягом всього Великоднього тижня».

У рамках Всеукраїнського фестивалю писанок на Софійській площі буде встановлена світлодіодна писанка рекордних розмірів – 6 метрів заввишки і діаметром 4,5 метри.

На території заповідника на киян та гостей столиці чекатиме фантастичний писанковий вернісаж, на якому представлено понад 20 тис. кращих писанок з усієї України. Уперше на фестивалі представлено три 2-х метрові писанкові люстри, встановлені на висоті 3-х метрів. На виготовлення таких арт-об’єктів організаторами використано понад 7 тисяч писанок.

У Резиденції Святого Миколая також діє унікальна виставка писанок народних майстрів України. А поряд із Резиденцією працює великодній арт-простір – упродовж місяця народні майстри та флористи-дизайнери проводитимуть майстер-класи з писанкарства та створення великодніх композицій із квітів.

2773 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *