У справі Савченко стався несподіваний поворот

Президент Росії Володимир Путін вже ухвалив рішення у справі української льотчиці Надії Савченко. Принаймні, питання обміну Савченко на співробітників російського ГРУ, захоплених в Україні, вже серйозно обговорюється в кулуарах Кремля. З таким повідомленням виступив адвокат української льотчиці Марк Фейгін.

В свою чергу, омбудсмен з прав людини в Росії Елла Памфілова виступила за обмін української льотчиці Надії Савченко на арештованих в Україні Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова.

«Схоже, це питання дійсно серйозно обговорюється в близьких кулуарах президента, й особи, які не настільки вирішальним чином впливають на це питання, Памфілова і Федотов, загалом передають якусь позицію, яка більш-менш прийнятна. Я думаю, що питання обміну – це вже цілком серйозна річ, а не якась гіпотетична можливість, яка може бути реалізована. Те, що Памфілова це озвучує, означає, що якась пристрілка йде, тому що це питання дійсно обговорюється», – заявив Фейгін.

Проте, вчора довгоочікуваний вирок по справі льотчиці на останньому засіданні цього року винесений не був.

«Ми, на наш превеликий жаль, підходимо до кінця року, так само, як і в минулому, коли Савченко знаходиться в стані голодування, – підбив підсумки року адвокат Ілля Новіков. – Ми не знаємо, що нас чекає через три тижні, бо з досвіду минулого голодування, через три тижні її відвезли до лікарні. І цього разу наступне засідання припаде на кінець четвертого тижня голодування».

2908 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *