У Сімферополі немає безкоштовних громадських туалетів, скористатися вбиральнею безкоштовно городяни можуть тільки на свята

29856987У Сімферополі немає безкоштовних громадських туалетів, справити нужду безкоштовно городяни можуть в біотуалетах під час проведення масових заходів.

Про це йдеться в офіційній відповіді адміністрації на запит одного з депутатів міської ради кримської столиці.

В офіційному документі за підписом заступника голови адміністрації Шевкета Абдулаєва, зокрема, повідомляється, що в даний час більшість громадських туалетів у Сімферополі знаходяться у приватній власності і є платними. За даними адміністрації, в місті всього 2 муніципальних громадських туалети (у скверах Семінарський та ім. Треньова), і ті – не працюють. «Після розробки відповідного нормативно-правового акта щодо розміщення об’єктів НТО (нестаціонарних торгових об’єктів) дані туалети будуть функціонувати на платній основі», – уточнюється у відповіді на депутатський запит.

Адміністрація також роз’яснила, де і за яких обставин городяни і гості Сімферополя можуть безкоштовно скористатися послугами громадських вбиралень. «В даний час безкоштовне відвідування біотуалетів, а також туалетів у сквері ім. Треньова і Семінарському сквері, усім жителями і гостями міста передбачено лише під час проведення масових заходів », – повідомляється у відповіді на запит.

1135 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *