У Криму на законодавчому рівні зобов’яжуть педагогів прищеплювати любов до “матушкі Росії”

Lyubite-rodinuВажливо закріпити на федеральному рівні неможливість, а саме обов’язок педагогів з раннього дитинства прищеплювати почуття патріотизму і любові до Батьківщини у юних росіян.

Про це заявив представник від законодавчого органу державної влади Республіки Крим Сергій Цеков на прес-конференції «Моральне і патріотичне виховання: нові ініціативи», повідомляє прес-служба Державної ради Республіки Крим.

Основною темою обговорення на конференції, що пройшла у форматі відеомосту, став законопроект про обов’язок «організацій, що здійснюють освітню діяльність, при реалізації основних освітніх програм і додаткових загальноосвітніх програм» здійснювати моральне і патріотичне виховання дітей та молоді.
Голова профільного парламентського комітету Володимир Бобков вважає, що патріотичне виховання – пріоритетний напрямок у сфері освіти півострова.

«Сьогодні в Республіці Крим робляться серйозні кроки для того, щоб наповнити патріотичне виховання реальним змістом, а не просто словами. Це і впровадження предмета «Кримознавство» в шкільну програму, і створення «Кримпатріотцентра» в республіці. Разом з тим, виховання любові до Батьківщини – це та площина, яку можна віддавати на відкуп бажанню чи не бажанню педагога приділяти увагу цій роботі. Важливо вибудувати систему цінностей і моральних орієнтирів, сформованих системою освіти, на які кожна людина, незалежно від віку, могла би спиратися при прийнятті важливих життєвих рішень », – резюмував парламентарій.
На думку автора законодавчої ініціативи, розробка ємного і грунтовного документа займе не один рік.

13258 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *