У Канаді “сім’я” з трьох чоловіків вирішила завести дитину

2D6E3CD700000578-0-image-a-11_1444898804314Троє жителів канадського міста Галіфакс вирішили завести спільну дитину. Чоловіки планують розглянути такі варіанти, як усиновлення та сурогатне материнство, повідомляє Metro.

29-річний Шейн Курран і 27-річний Адам Грант вже були в шлюбі, коли познайомилися в нічному клубі з 29-річним Себастьяном Траном. З 2012 року канадці почали жити разом. Щоб Тран не відчував себе третім зайвим, пара розірвала шлюб.

«У нас є дві рідні сестри, які готові стати сурогатними матерями для нашого майбутньої дитини. Вони мало не б’ються за можливість зробити це для нас », – розповів Курран.
Чоловіки пояснили, що прагнуть змішати свої гени, щоб дитина була схожа на кожного з них. Але вони не виключають і можливість усиновлення.

Учасники потрійного союзу розповіли, що задоволені своїм партнерством, хоча спочатку хвилювалися про те, як будуть будуватися їхні стосунки. За словами канадців, вони все роблять разом: вечеряють, доглядають за вихованцями один одного і ділять ліжко «королівського» розміру.

2263 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *