У Германії протести проти ЄЦБ переросли в зіткнення з поліцією

Франкфурт – Німеччина, проходять акції протесту у зв’язку з відкриттям у місті штаб-квартири Європейського центрального банку. У демонстраціях беруть участь до 400 осіб. Під час заворушень протестувальники підпалили кілька автомобілів.

Для розгону натовпу співробітники правоохоронних органів застосували сльозогінний газ та водомет для розгону учасників акції протесту проти політики Європейського центробанку, яка триває з ранку недалеко від штаб-квартири ЄЦБ на березі Майна. Щоб спробувати розчистити дорогу до входу в будівлю через натовп протестувальників.

Повідомляється, що презентація комплексу ЄЦБ пройде фактично за закритими дверима. Висвітлювати подію запрошені всього кілька журналістів з інформаційних агентств і гесенської телерадіокомпанії.

У місті вжито підвищені заходи безпеки. У небі літають кілька поліцейських вертольотів, правоохоронці стягують додаткові сили до Центробанку.
Нагадаємо, з початку тижня весь район, де розташований комплекс ЄЦБ, перекритий. Право на прохід на територію є тільки у місцевих жителів і співробітників офісів. Крім того, в’їзд в район для автомобілів і наземного громадського транспорту закритий. Також призупинено рух найближчої залізничної гілки. На забезпечення правопорядку на вокзалах і в аеропортах виділені додаткові сили поліції. Сьогодні охорону порядку в місті будуть забезпечувати до 10 тис. Поліцейських.

Riot police try to prevent protestors from breaking through barricades near the European Central Bank (ECB) headquarters during an anti-capitalist
3214 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *