У Дніпропетровську вшанують пам’ять жертв Геноциду вірмен

102482У п’ятницю, 24 квітня, у всьому світі вшанують пам’ять жертв геноциду вірменського народу. У цьому році відзначається 100 років з дня трагічної дати.
Як вшанують пам’ять загиблих вірмен в Дніпропетровську, розповіла директор ДОТВК (Дніпропетровське Обласне Товариство Вірменської Культури ім. Григора Лусаворича) Анаїда Арзуманова на прес-конференції в медіа-центрі “ДНІПРО ПОСТ”.

О 11:00 прозвучить одночасний передзвін у церквах Дніпропетровська та відбудеться відкриття пам’ятника хачкара (кам’яного хреста). Потім відбудеться панахида за жертвами геноциду та акція “Посади 3 вірменських дерева» в Парку Калініна.

«Під час акції ми посадимо 7 верб, які символізуватимуть 7 регіонів Західної Вірменії, які перебувають сьогодні в складі Туреччини. Після цього почнеться пам’ятний захід в навчальному центрі, де ми запалимо свічки “- сказала Анаїда Арзуманова.

О 14:00 розпочнеться піша хода до площі Героїв Майдану. О 16:00 на площі відбудеться акція “100 ударів серця» та акція “Безсмертні душі” під час якої будуть запущені 100 повітряних кульок на Набережній Леніна.

754 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *