США зобов’язали компанію Uber виплатити штраф в 7,3 мільйона доларів

uber_40692Влада США зобов’язали сервіс Uber, який надає послуги з автомобільних перевезень, виплатити штраф у розмірі 7,3 мільйона доларів за те, що компанія не надавала повну інформацію про свою діяльність комісії з питань діяльності комунальних служб штату Каліфорнія.
Як повідомляє агентство Ассошіейтед Пресс, компанія Uber відмовилася надавати дані про свої доходи та витрати, а також подробиці ДТП, що відбувалися з її автомобілями, в той час як подібним сервісам дозволена робота на території окремих штатів тільки при наданні повної інформації про свою роботу.

Згідно із заявою представника компанії Uber, Еви Беренд, сервіс надав владі штату Каліфорнія всю необхідну інформацію і постарається опротестувати рішення про накладення штрафу.

Нагааємо, Uber – сервіс автомобільних перевезень, що дозволяє замовити приватне таксі через сайт, а також через додатки на iPhone або на пристроях Android. Сервіс використовує програмне забезпечення, що спрямовує найближчого водія до місця знаходження клієнта. Компанія Uber була створена в 2009 році, її штаб-квартира розташована в Сан-Франциско. На сьогоднішній день послуги Uber доступні більш ніж в 100 містах світу. Компанія отримує від працюючих в ній таксистів комісію в розмірі 20% від кожного виклику.

21280 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *