S&P знизить рейтинг Британії в разі виходу з ЄС

383467513У рейтинговому агентстві Standard & Poor’s заявили про потенційне зниження суверенного кредитного рейтингу Британії більш ніж на один щабель, у разі виходу Великобританії з ЄС.

За твердженням глави підрозділу суверенних рейтингів Standard & Poor’s Морітца Кремера, підтримка британцями ідеї виходу з ЄС на загальнонародному референдумі, який має відбутися до кінця 2017 року, відразу ж обернеться втратою одного пункту, однак цим справа, швидше за все, не обмежиться.

Кредитна оцінка британських боргових зобов’язань з боку Standard & Poor’s може бути знижена ще на один щабель, у разі якщо відносини між Лондоном і Брюсселем помітно погіршаться.

«У випадку якщо ми побачимо, що вихід Великобританії з ЄС стане імовірний в середньостроковій перспективі, ми можемо знизити рейтинг більш ніж на один щабель в залежності від супутніх обставин, зокрема від очікуваного розвитку майбутніх відносин з ЄС».

Починаючи з 1978 року, Standard & Poor’s жодного разу не опускало кредитний рейтинг Сполученого Королівства нижче позначки AAA – вищого показника надійності вкладів для потенційних інвесторів, проте в червні нинішнього року знизила прогноз до рівня «негативного» на підставі загрози виходу країни з Євросоюзу.

2355 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *