Сьогодні відбудеться нагородження переможців конкурсу – кращі будинки і споруди 2014 року

buildingСьогодні, 7 серпня об 11.00 у місті Києві, в Академії сучасної освіти, відбудеться  нагородження переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2014 році.

У заході візьмуть участь: Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко; Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев; керівництво Київської міської державної адміністрації; директор Академії сучасної освіти Тетяна Курмаз та представники переможців конкурсу.

Конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, оголошується щорічно в березні. Метою проведення конкурсу є сприяння поліпшенню якості будівництва, узагальнення і поширення передового досвіду в будівництві, виявлення закінчених будівництвом об’єктів, виконаних з високою якістю будівельних робіт, вдалих проектних рішень.

Переможці конкурсу визначені в чотирьох номінаціях:

  • об’єкти житлового будівництва;
  • об’єкти виробничого призначення;
  • об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури;
  • об’єкти громадського призначення.

Переможцям вручаються дипломи відповідного ступеня та пам’ятні призи за І місце (статуетка конкурсу з каменю та бронзи).

6017 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *