Сьогодні в столиці, на сцені Маріїнського парку відбудеться концерт французького джазового квартету «Танго Карбон»

thumb_14660_event_show_carouselСьогодні, 30 червня, о 20:00 на сцені Маріїнського парку Французький інститут в Україні за підтримки Київської міської державної адміністрації представить концерт французького джазового квартету «Танго Карбон».

За інформацією Департаменту культури КМДА, «Танго Карбон» – молодий гурт сучасної французької джаз-сцени. Створений у 2012 році, квартет грає модернові композиції у стилі танго. Репертуар складається з класичних композицій у стилі танго та поєднує в собі класику й рок, лірику й скрипку, гумор і суворість.

Окрім того, гурт презентує свій перший альбом «11 устриць». За словами учасників «Танго Карбон», композиції в альбомі – традиційне танго, опрацьоване, а згодом збагачене ідеями кожного з виконавців. Стилістичні особливості традиційного танго тут спеціально підкреслені, аби показати більше напруження й енергію, ніж в оригінальній версії. Сукупність композицій альбому – це результат різних ритмів і настроїв, які панують у групі, що намагається йти найрізноманітнішими шляхами музики танго.

1157 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *