Росія оприлюднила список заборонених турецьких товарів

41968011Російський уряд опублікувало список продуктів, заборонених для ввезення з Туреччини. Відповідна постанова опублікована на сайті відомства.

У список санкцій потрапили м’ясо птиці, овочі, фрукти, а також сіль і хлорид натрію.

Всього в списку забороненої продукції 17 позицій: частини тушок і субпродукти курей та індиків, свіжі та охолоджені томати, ріпчаста цибуля і цибуля-шалот, цвітна капуста і капуста-брокколі, огірки та корнішони, свіжі та сушені апельсини та мандарини, виноград, яблука, груші, абрикоси, персики і нектарини, сливи та терен, суниця і полуниця.

Крім того, уряд Росії заборонив ввозити з Туреччини сіль і хлорид натрію (розчинені або не розчинені у воді) і свіжі гвоздики.

Разом з тим, під заборону на ввезення не потрапили турецькі сухофрукти, горіхи, молоко і молочна продукція, а також риба.

У цьому документі зазначається, що обмеження щодо товарів, передбачених переліком, не поширюються на товари, що ввозяться для особистого користування в обсязі, дозволеному правом Євразійського економічного союзу. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Нагадаємо, згідно з постановою, Мінтрансу доручено запровадити з 1 грудня 2015 року заборону на чартерні повітряні перевезення між РФ і Туреччиною, за винятком спеціальних рейсів для повернення туристів, які перебувають в Туреччині.

Криза у відносинах між двома країнами настала після аварії бомбардувальника Су-24 військово-повітряних сил Росії, який був збитий турецьким винищувачем вранці 24 листопада в гірській місцевості на кордоні Сирії та Туреччини.

7535 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *