Рік без Кузьми Скрябіна: Україна згадує «свого чувака»

9d8267a184b9d133c1e7d471a8b39b21Сьогодні, 2 лютого, виповнюється рік з моменту загибелі відомого українського музиканта Андрія Кузьменка, відомого під псевдонімом Кузьма Скрябін.

46-річний Андрій Кузьменко загинув у дорожньо-транспортній пригоді. Співак повертався до Києва з міста Кривий Ріг, де 1 лютого 2015 проходив концерт, присвячений 25-річчю гурту «Скрябін».

«Чи згоден я з висновком слідства про те, що аварія сталася внаслідок порушення швидкісного режиму? – Каже режисер і музичний продюсер Володимир Бебешко. – Так, напевно, хоча там все одно багато незрозумілих моментів. Свєта, вдова, була на місці аварії і розповідає, що там дорога така широка, що на ній чотири танки розгорнуться. А Андрій врізався в молоковоз. До того ж він розбився в машині, яка вважається однією з найбезпечніших у світі, там безліч подушок безпеки, там капсула, можна перевернутися кілька разів і залишитися неушкодженим. Але трапився фатальний удар у стійку … Може, хтось колись зрозуміє, чому так сталося.

Можу сказати тільки, що версії про навмисне вбивство, замаскованому під катастрофу, – це маячня, просто люди хотіли попіаритися на смерті Андрія . Його загибель – це трагічна випадковість. Напевно, Господь вирішив , що Андрій свою місію як музикант вже виконав. Він почав проявляти себе в іншій якості – я маю на увазі його різкі публічні критичні висловлювання, він не мирився ні з чим і, на відміну від інших, говорив конкретно, точно і прямо. Але, мабуть, цю місію йому боженька доручати не хотів».

Кілька влучних цитат Кузьми Скрябін, які зібрав «Гомін»:

«Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає охоти… А можна засучити рукава і вже зараз починати плекати своє майбутнє!».

«Хамство – це кал, який виходить через рот!»

«Чим більше хочеш взяти від життя – тим менше воно хоче тобі це дати».

«Кожен поважаючий себе українець має хоч раз в житті посадити дерево, виростити сина і з’їздити в Єгипет».

«Якщо у вас немає гармонії – то беріть гармонь і гармонуйте!».

Сьогодні повсюди в Україні, а насамперед у великих містах о 19:00 відбудеться акція «Кузьма Скрябін: Рік Самотності».

6640 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *