Результати переговорів у Мінську

34665987989.si17 годин тривали перемовини між лідерами України, Франції, Німеччини та Росії.

Виступаючи на прес-конференції в білоруській столиці, Мінську, президент Росії Володимир Путін, заявив, що лідери домовилися про припинення вогню, домовленність почне діяти в неділю, з подальшим виведенням важкої зброї …

“Ми домовилися про припинення вогню від опівночі 15 лютого” заявив журналістам Путін.

“Наступне, що я вважаю, це дуже важливо, вивід важких озброєнь … і вивід з Донбасу бойовиків”, сказав він та додав: “Існує також політичне врегулювання. Перше, це конституційна реформа, слід враховувати законні права людей, які живуть в Донбасі. Є також прикордонні питання. Нарешті, є цілий ряд економічних і гуманітарних питань “.

Президент Франції Франсуа Олланд підтвердив угоду про припинення вогню. Він сказав, що багато чого ще потрібно зробити, але ця угода в Мінську є реальним шансом для поліпшення ситуації.

Олланд і Меркель буду просити Європейський союз затвердити угоду в четвер.

Відповідно до домовленостей, досягнутих в Мінську, лідерами України, Росії, Німеччини та Франції країни мають поважати суверенітет України і територіальну цілісность. Вони також погодилися, про те, що будуть проводити регулярні зустрічі для забезпечення виконання угод.

1123 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *