Результати грецького референдуму викликали падіння євро та акцій

Сьогодні, 6 липня, курс євро знижується, реагуючи на підсумки референдуму в Греції, які ще більше підвищують ймовірність повномасштабного дефолту країни та її виходу з єврозони.

Курс єдиної європейської валюти до долара США знизився приблизно на піввідсотка – до $ 1,1035, в якийсь момент курс становив навіть $ 1,0952, свідчать дані агентства Bloomberg. Прибутковість 10-річних американських держоблігацій зменшилася на 11 базисних пунктів – до 2,28%. Йдуть вниз, втрачаючи приблизно 1,2%, ф’ючерси на фондовий індекс Standard & Poor ‘s 500.
На думку аналітиків JPMorgan і Barclays, сценарій виходу Греції з єврозони стає тепер основним. У цих умовах інвестори будуть прагнути перейти в активи з низьким рівнем ризику.

BNP вважає, що тепер американський Федеральний резерв буде змушений до грудня здійснити підвищення базової процентної ставки. Підсумки референдуму різко підвищують ймовірність виходу Греції із зони євро, цитує The Wall Street Journal аналітиків BNP.

Як повідомляє МВС Греції за результатами підрахунку бюлетенів з усіх ділянок , “ні” пропозиціям кредиторів сказали 61,31% голосуючих, на підтримку висловилися 38,69% учасників референдуму.

1702 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *