Призначений новий керівник ПАТ «Укргазвидобування»

88_tnНовим керівником ПАТ «Укргазвидобування» призначений Олег Прохоренко.

Відповідну інформацію повідомив глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв під час зустрічі членів уряду з представниками компаній – членів Американської торговельної палати в Україні та Європейської бізнес-асоціації.

«Олег Прохоренко останнім часом був партнером компанії McKinsey в Україні. Це людина з досить великим досвідом роботи в нафтогазових проектах, працював як в СНД, так і на Близькому Сході… Це дуже правильний і вчасний вибір, тому що (нині) період змін, необхідності впровадження важких реформ. Практичний досвід реформування різних компаній нам дуже допоможе», – сказав Коболєв.

О. Прохоренко закінчив Harvard University Kennedy School of Government, працював у ряді міжнародних компаній, зокрема, в McKinsey&Company, де відповідав за Східну Європу, Центральну Азію, Каспійський регіон і Центральний Схід. Зокрема, до переходу в київський офіс працював в офісі в Дубаї.

Нагадаємо, 18 червня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав вказівку НАК «Нафтогаз України» змінити керівництво компанії «Укргазвидобування».

1978 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *