Призначено нове керівництво Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

2007-08-17-069Сьогодні, 3 липня, Ганна Онищенко, під час брифінгу в Будинку Уряду представила Голову Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів СергіяГлущенка та його першого заступника Сергія Мельничука.

«Створення Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів – це не просто механічне об`єднання органів. Ідея полягає в тому, щоб спростити процес діяльності цих органів, зробити його більш зрозумілим, прозорим і при цьому ефективним, зменшити корупційні ризики, тиск на бізнес, для того, щоб якісна українська продукція займала перші місця у світі», – зазначила Ганна Онищенко.

У лютому цього року Кабінетом Міністрів України було оголошено відкритий відбір кандидатів на посаду керівника Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Це був один з найбільш відкритих і прозорих відборів, адже вся інформація про його проходження, кваліфікаційні вимоги до кандидатів, перелік необхідних документів була доступна в мережі Інтернет. Додатково, Нацдержслужбою було розміщено вiдповiдне оголошення на веб-сайтах пошуку роботи HeadHunter та Robota.ua, з яких надійшло близько 200 резюме», – повідомила Ганна Онищенко.

За підсумками двох етапів відбору, на розгляд Кабінету Міністрів України були внесені 3 кандидатури на посаду керівника Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«У цю середу на засіданні Уряду кожен з трьох кандидатів презентував свою модель і бачення розвитку Служби і , в результаті дуже жвавого обговорення, було прийняте рішення про призначення керівником Служби Сергія Глущенка та його першим заступником Сергія Мельничука», – зазначила Міністр.

Під час брифінгу новопризначені очільники озвучили першочергові завдання, які ставлять перед собою, для того щоб Служба запрацювала оперативно, повноцінно і результативно.

3112 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *