Пригоди нової патрульної служби Києва за першу зміну

170748Сьогодні, в ході брифінгу, перший заступник голови Міністерства внутрішніх справ Ека Згуладзе заявила, що нові патрульні поліцейські впоралися краще, ніж вона очікувала.

Кількість викликі правоохоронних ороганів зросла в рази.

“Щоб підсумувати перші два дні, я хотіла б сказати кілька слів. Перше, найважливіше: вони впоралися, вони впоралися з усім. Впоралися краще, ніж я очікувала, якщо чесно… Було все: було і ДТП, в тому числі і з потерпілим, було надання першої допомоги, і порятунок дівчини з відкритим переломом ноги, було і затримання зі зброєю, було і хуліганство, і затримання по гарячих слідах, все було і з усім впоралися вже в першу ніч. Це дуже хороший результат”, – заявила Згуладзе.

Брифінг Згуладзе і співробітників нової патрульної поліції, який розпочався о 15.30 тривав до 17.35 транслював онлайн канал 112.

pm791image002_650x410_1_650x410Ще Згуладзе розповіла про деякі нюанси, що виникли на зміні у патрульної поліції Києва. А саме відмовляли рації. Ось як прокоментувала цей прикрий момент, Ека Згуладзе: “У нас була велика матеріально-технічна допомога з США, Канади, Японії і т. д., але звичайно, на все грошей немає, і у нас політика та ж. В Україні війна, зараз не час для надмірностей. Ми робимо тими руками і тими черевиками, які є. Це торкнулося рацій. Ми не змогли закупити нові рації. Ми користуємося старими раціями, використаними, які залишилися від інших рот і також із зони АТО і т. д. Рації в однієї роті відмовили в першу зміну. Я хочу, щоб ви уявили собі зовсім зелененьких, які уперше на вулиці, а у них немає очей і вух, рацій немає. Та 4 години або більше ця молода особа зі своїми молодими людьми, 20 екіпажів, впоралися в ручному режимі та не здали жодної НП. Вони зреагували на все”.

Співробітник одного з екіпажів патрульної поліції самостійно полагодив світлофор під час нічної зміни. Про це розповів на брифінгу в МВС один з командирів екіпажу патрульної служби.

“Так, було важко, звичайно, важко, але натхнення ми брали у вас, у людей, тому нам було легше. І один з таких випадків – це регулювання на перехресті. Перший раз мій екіпаж не виконав наказ, коли я його відправив на базу відпочивати, вони сказали “ні, ми не поїдемо поки не виправиться світлофор”. Я їх не можу карати за це. Регулювали, нічого страшного в цьому немає. Перший раз буває. Головне, що ніхто не постраждав і що ми самі його полагодили. В екіпажі виявився чоловік, який є кандидатом наук з фізики. Він його полагодив, і ми поїхали додому. Ми були без палиці, без нічого. У нас була манишка, і ми руками зупиняли, люди зупинялися і нічого. Вони розуміють, що ми молоді, нові”, – розповів командир екіпажу.

“ДАІ міста Києва більше не працює. Якщо ви їх бачите, то це наші внутрішні пересування. До кінця тижня все буде оформлено документально”, –  Згуладзе.

Нагадаємо, перша в Україні патрульна поліція приступила до своїх обов’язків у Києві. Поліцейські урочисто прийняли присягу 4 липня на Софійській площі столиці і в той же вечір приступили до виконання своїх обов’язків в тестовому режимі.

11695009_532755486878591_9167002054634379614_n

 

 

2347 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *