Продюсер “Ласкового мая» звинуватив Держдеп США у зриві концерту в Севастополі

31c3e0e6d8ec638b59ab9Продюсер «Ласкового мая» Андрій Разін назвав Держдеп США замовником скандалу, що розгорівся навколо концерту групи, який повинен пройти на площі Нахімова в Севастополі 12 серпня.
Про це він розповів в інтерв’ю радіостанції «Говорить Москва».
«Раптом хтось вирішив розіграти політичну карту перед виборами, нас вигнати звідти, концерт« Реквієм »теж скасувати, а зробити політичний захід. Це сили, які руйнують і розхитують.

Я взагалі вважаю, що цей замовник – Держдеп США. Зняти концерти «Ласкового мая» – це пряма вказівка ​​Держдепу », – сказав Разін в радіоефірі.
Продюсер повторив в інтерв’ю, що концерт на цю дату було заплановано заздалегідь, в артистів куплені квитки і проплачені номера в готелі.
Майбутній концерт московської групи почав активно обговорюватися в місцевих ЗМІ і в соціальних мережах після того, як уряд Севастополя заборонив проводити 12 серпня на площі Нахімова мітинг. Учасники якого збиралися звернутися з вимогою до уряду міста навести порядок у земельній та будівельній сферах. Також організаторів хвилювало питання про непрозорий розподіл федеральних бюджетних коштів на розвиток інфраструктури.
В уряді Севастополя пояснили відмову різними причинами, у тому числі заходами безпеки. Це не завадило губернатору дати «добро» на проведення концерту «Ласкового мая» на тому ж місці, де планувався мітинг.
Жителі міста неоднозначно сприйняли цю новину, бо в цей день у місті щорічно проходять траурні заходи, присвячені річниці загибелі підводного човна «Курськ».
Продюсер «Ласкового мая» запевнив, що готовий віддати данину пам’яті підводникам: поп-концерт планувалося відкрити хвилиною мовчання…

6935 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *