Президент України разом з дружиною проголосували на виборчій дільниці у Києві

33f8e94538f86d1c8b36d0acaf15783d_1445772955_largeГлава держави разом із дружиною Мариною проголосували на виборчій дільниці в київському Будинку офіцерів.

«Для мене було принциповим, щоб після Революції Гідності були проведені президентські, парламентські вибори і вибори місцеві. Дуже важливо, щоб вибори були проведені в умовах, які забезпечують вільне волевиявлення громадян. Вони мають відповідати самим високим стандартам, самій високій планці, яка була встановлена на президентських і парламентських виборах», – сказав Президент.

За словами Глави держави, дуже важливо, що на цих місцевих виборах будуть обрані нові лідери місцевих громад. «Ми зараз голосували за те, щоб Київ був справжнім європейським містом, європейською столицею. Думаю, що у нас це вийде», – наголосив Петро Порошенко.

«Надзвичайно важливо, щоб при збереженні змагальності, політичної конкуренції, яка безумовно була на цих виборах, і дискусія інколи була дуже гострою, зараз в місцевих радах були сформовані проукраїнські коаліції, щоб ми не дали жодного шансу агресору дестабілізувати ситуацію всередині країни. Я впевнений в тому, що у Українського народу вистачить мудрості, у українських політичних сил вистачить відповідальності, щоб ці коаліції, підкреслюю – проукраїнські, були сформовані», – заявив Президент.

 

 

оригінал на сайті пу

13247 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *