Президент України привітав випускників Києво-Могилянської Академії з Днем Конституції

3ddbdbfcf9d5ac778eb4308e289beb8b_1435487819_largeУ День Конституції України Президент Петро Порошенко відвідав урочистості з нагоди закінчення навчального року – Конвокацію у Києво-Могилянській Академії. Глава держави привітав 688 випускників Могилянки з завершенням навчання та початком нового етапу у їх житті. «Сьогодні ви робите впевнений крок у майбутнє, переступаєте ту невидиму межу, яка відділяє дитинство та юність від дорослого життя», – сказав Президент.

Президент особливо зазначив, що сучасна молодь робить цей крок у новій державі, перед якою відкриваються європейські перспективи. «Вам поталанило не просто жити в незалежній державі. Безкраї обрії та неосяжні перспективи відкриває Угода про асоціацію з Євросоюзом, бо вона – перший крок до майбутнього членства України в Європейському Союзі», – сказав Президент.

Оскільки ця подія в Академії відбувається у День Конституції, а також з огляду на те, що випускником Могилянки був гетьман Пилип Орлик, який вважається творцем першої Конституції не тільки України, але й Європи, Президент значну частину свого виступу приділив Основному закону держави, прокоментував необхідність змін до нього, зокрема, щодо децентралізації.

2914b4d094daa92dc161bead74327580_1435487816_largeГлава держави відзначив значну роль Києво-Могилянської академії в історії держави та привітав могилянців з 400-річчям заснування академії. «Ви довели, що навіть при поважному 400-річному віці можна бути лідером в інноваціях, які нам конче потрібні для успішного реформування, модернізації, реалізації європейського вибору та вестернізації України», – сказав Президент. «Якщо із ваших стін вийшло стільки гетьманів, значить, рано чи пізно випускник чи випускниця Києво-Могилянки стане Президентом України», – ці слова Глави держави особливо сподобались студентській аудиторії.

Президент ще раз привітав випускників Академії та долучився до фото-флеш-мобу з нагоди 400-річчя академії, яке відзначатиметься у жовтні цього року. Учасники флеш-мобу перед будівлею виклали літери КМА та цифру 400.

Глава держави також привітав президента НаУКМА Андрія Мелешевича та почесного президента В’ячеслава Брюховецького.

Цьогорічний випуск – вже 21-й в історії відродженого університету.

 

 

оригінал на сайті ПУ

9136 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *