Президент України провів зустріч з Міністром торгівлі США Пенні Пріцкер

61d02b7b67f204f29c91e35ada4aa60d_1445869236_wysiwygПісля зустрічі пані Міністр наголосила на підтримці США процесу реформ в Україні. «США підтримують і вірять в Україну сьогодні і в майбутньому», – заявила Пенні Пріцкер.

Президент України особливо відзначив підтримку США у макрофінансовій та макроекономічній сферах – як у двосторонньому режимі, через виділення двосторонніх гарантій, так і у багатосторонньому режимі через підтримку в міжнародних фінансових організаціях. Президент повідомив про рішення Уряду США виділити третій транш кредитних гарантій на суму, яка перевищує 1 мільярд доларів. «Це позиція справжнього друга і партнера», – наголосив Петро Порошенко.

Під час переговорів домовлено про координацію дій зі створення привабливого інвестиційного клімату. Президент повідомив про детальну розмову з представниками бізнес-кіл США, які мають величезний досвід роботи на українському ринку та які мали можливість порадити подальші кроки щодо реформ.

Президент поінформував високу американську делегацію щодо планів проведення прозорої, відкритої приватизації. «Мені було приємно почути, що американські інвестори зацікавлені в тому, щоб підвищити рівень американських інвестицій в економіку нашої держави», – сказав він.

Міністр торгівлі США Пенні Пріцкер відзначила значні зміни, які відбулися в країні з часу її попереднього візиту восени 2014 року, особливо – реформи в енергетичній сфері, контролі ринку капіталу, боротьбі з корупцією та судовій реформі. Але, додала пані Міністр, ще багато чого треба зробити.

«США, наші союзники, міжнародні фінансові інститути готові підтримувати ваші зусилля з покращення інвестклімату, інтеграції України в глобальну економіку і переходу на шлях самодостатнього зростання», – наголосила пані Пріцкер.

Міністр повідомила, що Президент США у співробітництві з Конгресом США має намір зробити необхідні кроки для надання 3-ї кредитної гарантії на суму 1 млрд доларів в наступні місяці. За її словами, під час зустрічі з Петро Порошенком обговорювалося питання, яким чином використати вказані кошти для досягнення ефективного результату в реформах.

Міністр торгівлі США назвала її сьогоднішній візит в Україну прикладом комерційної дипломатії. Разом з Міністром торгівлі до України прибули лідери великого американського бізнесу, серед яких компанії DuPont, Citibank, Westinghouse, NСH Capital, Honeywell, Cargill.

 

оригінал на сайті пу

8860 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *