Президент обговорив з Сенатором США Рідом подальшу допомогу українській армії

04a665c6dc99f92f93e0cbecea5e515b_1441217440_largeПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч зі Співголовою Комітету з питань збройних сил Сенату США сенатором Джеком Рідом.

Було обговорено поточну ситуацію на Донбасі та підкреслено нагальну необхідність подальшої деескалації конфлікту на основі неухильного виконання російською стороною Мінських домовленостей. Американський сенатор привітав дотримання режиму припинення вогню, запровадженого за ініціативи Президента Порошенка внаслідок активної дипломатії в Берліні та Брюсселі.

«Немає альтернативи трансатлантичній єдності та солідарності з Україною, яку зараз демонструють Європейський Союз та Сполучені Штати Америки», – наголосив Президент, відзначивши ефективність запровадженого механізму санкцій.

Сенатор Рід високо оцінив прийняття в першому читанні конституційних поправок з децентралізації. «Це показує, що Ви можете робити важкий, але виключно важливий вибір і нести відповідальність за це», – наголосив він.

Глава держави відзначив важливість допомоги США у навчанні українських військових. «Це допомагає відновити втрачену оборонну спроможність України, з огляду на те, що ми зараз захищаємо не тільки наш суверенітет, територіальну цілісність та незалежність. Це – війна за свободу, демократію та справедливість в інтересах глобальної безпеки», – зазначив Президент.

Джек Рід поділився своїми враженнями від відвідання військового полігону, де американські військові діляться досвідом з українськими колегами, та високо оцінив рівень підготовки українських солдат.

 

оригінал на сайті пу

5596 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *