Президент Обама заявив, що лідери ІДІЛ “Не Релігійні лідери, вони терористи”

KMO_088197_192500_1_t218_125752Президент США, Барак Обама відкинув ідею, про те, що такі угрупування як ІДІЛ основані на релігійному підгрунті – вони звичайні терористи, додавши, що Сполучені Штати перебувають у стані війни з тими хто прикривається ісламом.

“Такі організації як Аль-Каїда та ІДІЛ , відчайдушно прагнуть отримати легітимність. Вони намагаються зобразити себе в якості релігійних лідерів, ніби вони святі воїни які захищають іслам “, сказав Обама в Білому домі. “Ми ніколи не повинні приймати їх ідею, бо це брехня. Ми не повинні надавати цим терористам релігійну легітимність, яку вони шукають. Вони не є релігійними лідерами. Вони є терористами “.

“Ми не воюємо з ісламом. Ми знаходимося в стані війни з людьми, які прикриваються ісламом “, додав президент.

Президент також наголосив на необхідності заохочувати дух різноманітності в Сполучених Штатах, також звернувся до мусульманських американців за допомогою в боротьбі з екстремістською ідеологією.

“Якщо ми збираємося вирішувати ці питання, то люди, які найбільш постраждали це американо-мусульмани, повинні мати місце за столом, де вони можуть допомогти сформувати і зміцнити наші партнерства”, сказав він. “Ми всі працюємо разом, щоб допомогти громадам залишатися в безпеці.”

Президент Обама наголосив на інформаційно-пропагандистській діяльністі, яку проводять ІДІЛ та Аль-Каїда, зазначивши, що вони посилили свою соціальну кампанію в ЗМІ для радикалізації молоді.

“Висока якість відео, онлайн журнали, використання соціальних медіа, – це все робиться з метою зомбування молодих людей в Інтернеті в кіберпросторі”, сказав він.

Саміт продовжиться в четвер, коли лідери 60 країн збируться в Державному департаменті, щоб обговорити способи боротьби з насильницьким екстремізмом.

1786 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *