Порошенко в Туркменістані домовився про постачання нафти і газу

376023607За результатами зустрічі президента України Петра Порошенка та президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова, яка відбулася в Ашгабаді, сторони дійшли згоди щодо збільшення в Україну обсягу поставок продукції паливно-енергетичного комплексу.

«Туркменістан готовий до збільшення поставок в Україну продукції вітчизняного паливно-енергетичного комплексу», – повідомив Бepдимухaмeдoв, зазначивши при цьому важливість зміцнення співпраці в енергетичній сфері.

Зі свого боку президент Порошенко зазначив: «Ми домовилися про створення Ради з промислової політики. Відповідне рішення зафіксоване сьогодні в підписаній міжурядовій угоді про співпрацю у сфері промисловості».

Віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко схвально відгукнувся про результати візиту нашого президенту.

«На сьогоднішній день для Туркменістану важливо диверсифікувати поставки газу. Сьогодні розглядаються ще два газопроводи, які будуть йти від Туркменістану через Афганістан і Іран на Індію. І нам дуже важливо взяти участь у цьому проекті», – сказав Г.Зубко.

1027 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *