Порошенко підписав закон про утримання в СІЗО, який розробила Савченко

1515907Глава української держави поставив свій підпис під першим законом, одним із співавторів якого стала Надія Савченко, депутат парламенту від партії «Батьківщина».

Інформація про це з’явилася на інтернет-ресурсі Верховної Ради.

Повідомляється, що Порошенко підписав закон №3413 «Про удосконалення порядку зарахування судом попереднього ув’язнення в строк покарання».

Закон передбачає удосконалення порядку зарахування строку попереднього ув’язнення для засуджених.

Створений депутатом-льотчицею закон змінює системи перерахунку терміну позбавлення волі для в’язнів, які перебували під час досудового слідства і безпосередньо судового процесу в СІЗО: 1 день у камері попереднього ув’язнення тепер буде зараховуватися як два дні від терміну, зазначеного у вироку.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що сучасні умови перебування затриманих у слідчих ізоляторах є неналежними, камери, в яких утримують людей, часто переповнені і не відповідають мінімальним санітарним нормам.

Нагадаємо, нещодавно донецький міськсуд продовжив арешт Савченко до 16 квітня 2016 року. З 18 грудня Надія Савченко почала сухе голодування і планує протриматися близько двох місяців, сподіваючись, що цього часу для вищих кіл влади вистачить, щоб домовитися щодо її повернення в Україну.

13195 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *