Помер колишній прем’єр-міністр Австралії Малькольм Фрейзер

1426812968167Екс-прем’єр-міністр Австралії Джон Малкольм Фрейзер, який займав пост глави уряду країни протягом трьох термінів в період з 1975-го по 1983-й рік, сьогодні помер на 85-му році життя.

«Ми з глибокою скорботою повідомляємо, що Джон Малкольм Фрейзер після нетривалої хвороби мирно помер рано вранці 20 березня 2015 року», – йдеться в заяві офісу колишнього прем’єр-міністра, яке цитує популярне інформаційне агентство «Франс Прес».

Фрейзер прийняв присягу в якості тимчасового прем’єра Австралії в 1975 році, коли колишній кабінет позбувся своїх повноважень у процесі тривалої політичної кризи. Згодом Малкольм Фрейзер очолив коаліційний ліберально-національний уряд держави, пишуть сьогодні місцеві засоби масової інформації.

У числі основних політичних рішень Фрейзера на посаді прем’єр-міністра країни вважають лібералізацію імміграційної політики Австралії. Що стосується питань міжнародної політики, то він був у них твердим прихильником позиції Сполучених Штатів, в 1980 році політик рекомендував австралійським спортсменам відмовитися від участі в Олімпійських іграх в Москві через те, що в Афганістан були введені радянські війська.

784 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *