Почалися продажі Windows 10

1436988072_maxresdefaultАмериканська Microsoft в середу почала продажі операційної системи Windows 10, користувачі Windows 7 і Windows 8.1 зможуть встановити нову версію безкоштовно.

З серпня 2016 таке оновлення буде платним. Microsoft очікує, що через 3 роки на Windows 10 перейде мільярд клієнтів у всьому світі.

Нова операційна система Windows 10 запущена в 190 країнах світу та на 111 мовах.

Windows 10 стала першою операційною системою від Microsoft, створеною для комп’ютерів, планшетів і смартфонів одночасно.

Реліз відбудеться поетапно, що дозволить забезпечити більшу стабільність, а проблеми, що виникли при одній хвилі , можуть вже бути виправлені до початку наступної. Але в цьому є і мінус – можливо, доведеться чекати свою версію Windows 10 кілька днів.

В ОС Windows 10 розробники повернули меню «Пуск», операційна система «швидко запускається, швидко відновлює роботу і дозволяє вкрай ощадливо витрачати заряд акумулятора», повідомляла Microsoft. Платформа оптимізована під управління за допомогою і клавіатури, і сенсорного екрану.

У зв’язку з тим, що Microsoft більше не буде розвивати Internet Explorer, в Windows 10 з’явиться новий браузер Microsoft Edge. Компанія позиціонує його як «вдосконалений і швидкий».

У нову операційну систему вбудований персональний помічник Cortana і тeхнoлoгія Windows Hello, яка дозволяє системі розпізнати користувача за його біометричними даними (відбиткам пальців, райдужці ока). Крім того, функція InstantGo дозволить встановлювати мережеве з’єднання при вимкненому моніторі в режимі очікування, що забезпечує фонове оновлення системи.

Windows 10 буде сумісна з оновленим офісним пакетом Office 2016 з новими версіями додатків Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Outlook. Його відмінною рисою є спадкоємність функцій і можливості сенсорного управління на будь-яких спадкоємність ПК і мобільних пристроях.

4504 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *