По версії Forbes засновник Zara став найбагатшою людиною світу

AmancioOrtegaІспанська підприємець Амансіо Ортега, засновник мережі магазинів Zara, вперше зайняв перше місце в списку найбагатших людей світу онлайн-рейтингу журналу Форбс. Даний рейтинг оновлюється в режимі реального часу і враховує щоденні зміни курсів акцій.

За добу статки бізнесмена виросло на 3,9 мільярда доларів, до 79,7 мільярда, завдяки зростанню капіталізації належної йому компанії Inditex. Таким чином Ортега потіснив на друге місце засновника Microsoft Білла Гейтса, чий статок на 23 жовтня оцінюється в 78,1 мільярда доларів (його статок за добу збільшилася на 572 млн доларів). Третє місце зайняв інвестор Уоррен Баффет зі статком у 64,4 мільярда доларів.
У щорічному рейтингу мільярдерів Forbes Ортега займає четверте місце – в 2015 році року його статки оцінювалися в 64,5 мільярда доларів.

За даними агентства Bloomberg, який публікує свій рейтинг найбагатших людей світу, іспанський мільярдер займає другий рядок, його капітал агентство оцінює в 71,5 мільярда доларів.
У червні 2015 року Bloomberg повідомляв, що іспанський бізнесмен більше за всіх постраждав в результаті викликаної кризи грецьким борговим падіння фондових ринків – за один день, 29 червня, він втратив 2,2 мільярда доларів, або 3,2 % свого статку.

5281 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *