Пішов з життя актор Михайло Свєтін

1440921428_mihail-svetin-ostaetsya-v-komeСьогодні, 30 серпня, на 85 році життя помер знаменитий російський актор Михайло Свєтін.

Артист пішов з життя в реанімації Гатчинської центральної районної лікарні в Ленінградській області, куди його ще 23 серпня госпіталізували з інсультом. Після операції перевели в реанімацію і підключили до штучної вентиляції легень.

Михайло Свєтін народився 11 грудня 1930 року в Києві. Його справжнє прізвище — Гольцман. Прізвище Свєтін вигадав собі на честь доньки — Світлани. У 1958 році закінчив Київське музичне училище. З 1970 року працював в ленінградському Малому драматичному театрі, а з 1980 року — в Академічному театрі комедії (з 1989 року — імені Миколи Акімова).

Не маючи акторської освіти, він зіграв близько сотні ролей у кіно, здебільшого — комедійних.

Найвідоміші ролі актор зіграв у кінофільмах «Афоня», «Чародії», «12 стільців», «Людина з бульвару Капуцинів», «Не може бути!», «Улюблена жінка механіка Гаврилова».

Представник петербурзького Театру комедії ім. Акімова повідомив, що прощання з народним артистом Росії Михайлом Свєтін, швидше за все, відбудеться 2 вересня у театрі, а похорони пройдуть на Серафимівському кладовищі в Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, вночі, на 20 серпня, помер народний артист Росії та СРСР Лев Дуров.

5196 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *