Під час теракту в Тунісі загинуло 27 людей

Sousse-587095Майже одразу після атаки на хімічне підприємство в передмісті Ліона у Франції, стався теракт в Тунісі. Там було скоєно напад на готель “Імперіал Мархаба” в місті Суcс. Озброєні люди проникли на територію комплексу і відкрили вогонь по туристам. Убито як мінімум 27 чоловік, серед яких більшість громадяни Великобританії. Також серед постраждалих є громадянка України. Вона відпочивала там разом з чоловіком, наразі життю жінки нічого не загрожує.

Свідки розповідають про перестрілку, що сталася потім між злочинцями і поліцією, і, як повідомляється,  один з терористів був убитий.

Місто Сусс розташовано в 140 кілометрах від столиці країни Тунісу і є одиним з улюблених місць відпочинку європейських туристів.

Важливі об’єкти туристичної інфраструктури країни постійно перебувають під посиленим контролем спецслужб. З моменту нападу на музей Бардо в березні цього року, в країні встановлено найвищий рівень терористичної небезпеки. Але навідь посилений контроль не може вгамувати терористів.

13412 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *