Перший український потяг пройшов по «Шовковому шляху» в обхід РФ

56af475ba1316_SHelkoviy-put_Перший потяг з України в Середню Азію в обхід території Російської Федерації прибув до Китаю. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

«31 січня о 7:12 за місцевим часом поїзд був розформований на станції Достик. Це – кінцева точка нового маршруту Шовкового шляху. Надалі вантажі будуть відправлені у великі промислові міста КНР – Чженчоу, Чунцин, Ляньюгань», – йдеться в повідомленні.

У відомстві повідомили, що потяг з контейнерами доправив вантаж до китайської станції Достик за 16 днів. Українська сторона планувала зробити це за 11-12 діб, але потяг затримався.

Затримки виникли в Чорному морі і на території Казахстану. Так, тривалість руху збільшилася через затримку порома на Чорному морі, викликану штормом, і через простій на станції «Жанаарка» через неузгодженість дій з оплати казахській стороні.

Нагадаємо, Китай підтримав ідею України про відкриття вантажного залізничного маршруту між країнами. Про це на брифінгу заявив представник Міністерства закордонних справ Китаю Хуа Чуньїн, передає «Сіньхуа».

За словами Чуньїн, країни Євразії активно підтримують і беруть участь у будівництві економічного пояса «Шовкового шляху». В останні роки на основі Транссибірської залізничної магістралі і нової Євразійської трансконтинентальної залізничної магістралі відповідні країни відкрили деякі вантажні залізничні маршрути, такі як Чунцин-Синьцзян-Європа і Чженчжоу-Синьцзян-Європа.

Представник МЗС зазначила, що це сприяє посиленню інфраструктурної взаємозв’язку і розвитку вільної торгівлі в рамках будівництва економічного пояса Шовкового шляху.

1375 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *