Pearson підтвердило інформацію про переговори щодо продажу газети Financial Times

This illustrative picture taken in London, England on December 11, 2012 shows copies of the Financial Times newspaper.  British publisher Pearson said on December 11, 2012  that its flagship business newspaper The Financial Times was not for sale, in response to recent media speculation.  AFP PHOTO/Leon Neal        (Photo credit should read LEON NEAL/AFP/Getty Images)

Британське видавництво Pearson веде переговори про продаж газети Financial Times (FT).

«Pearson бере до уваги недавні припущення (поширені ЗМІ) і підтверджує, що знаходиться в процесі переговорів про можливий продаж FT Group, хоча на даний момент немає впевненості в тому, що переговори призведуть до угоди», – йдеться в заяві видавництва.

Нагадаємо, що раніше агентство Bloomberg з посиланням на інформовані джерела повідомило про те, що Pearson розглядає можливість продажу Financial Times/

За словами джерел, сума операції може досягти 1 млрд фунтів стерлінгів ($ 1,6 млрд). Раніше аналітики відзначали, що в придбанні FT може бути зацікавлений видавничий холдинг Axel Springer, а також інвестори з Європи, Азії і з Близького Сходу.

У Financial Times 720 тис. осіб передплатників, з них 70% – володарі електронної передплати. Сукупна виручка Pearson в 2014 році склала 4,9 млрд фунтів ($ 7,7 млрд).

У листопаді 2014 фінансовий директор Pearson Роберт Фрістоун дав зрозуміти, що продаж газети не виключена.

«Чи є володіння FT для нас абсолютно необхідним? Ні. Однак це такий актив, який не можна просто взяти і продати», – сказав він тоді.

3376 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *