Новим головою Луганської обласної державної адміністрації став Георгій Тук

ed7c4044c7bc511423f658f319bc2969_1437566879_largeПрезидент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Луганської області представив активу області нового голову Луганської обласної державної адміністрації Георгія Туку. Президент поставив завдання перед новим керівником області: «Разом з народом і громадою продемонструвати – ми інші, ми вміємо боротися і перемагати». «Георгій, ти маєш повну підтримку Президента», – заявив Петро Порошенко.

Глава держави прямо перед активом області підписав відповідний Указ. «Нова людина, з бездоганною репутацією, з нетерпимістю до корупції, з новим мисленням, із сучасними нестандартними рішеннями, із Україною в серці», – представив Георгія Туку Президент.

Глава держави високо оцінив роботу попереднього керівника області Генадія Москаля. «Він продемонстрував, що значить справжній український керівник, – сказав Президент, додавши, – Він був не просто главою ОДА, і не просто керівником військово-цивільної адміністрації. Москаль став справжнім лідером всіх проукраїнських сил регіону». «Тепер він за тисячу з гаком кілометрів має вирішити інші питання, від яких залежить безпека України, її майбутнє», – прокоментував Президент призначення Г.Москаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації, назвавши його головним завданням зараз очищення Закарпаття від клановості, контрабанди та корупції.

Президент зазначив, що першим завданням для нового керівника Луганщини має стати у співпраці з СБУ та іншими правоохоронними відомствами боротьба з корупцією при видачі перепусток і перетині пунктів пропуску. «Припинити потік нелегальних поставок товарів на окуповані території, особливо підакцизних, торгівля якими збагачує проросійських бандитів», – поставив задачу Глава держави.

 

оригінал гна сайті ПУ

12749 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *