Нова патрульна поліція виходить на вулиці Києва

1435758035-9155Сьогодні, 4 липня, в Києві на Софійській площі складуть присягу співробітники нової патрульної поліції столиці.

У заході, який заплановано на 11:00, візьмуть участь Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та посли країн-партнерів.

Одразу ж після складання присяги, близько двох тисяч патрульних поліцейських у новій формі, вийдуть патрулювати на вулиці столиці.

Нова форма зовні нагадує форму поліцейських Нью-Йорку.

«Форма виробництва американської фірми 5.11 майже не мнеться, крім того, вона володіє водовідштовхувальними властивостями. Літній комплект форми буде включати в себе пару головних уборів – кашкет і бейсболку. В зимовий комплект форменого одягу увійдуть куртки і в’язані шапочки», – розповіли в МВС.

Раніше Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляв, що патрульна поліція з’явиться в усіх містах-мільйонниках України до кінця 2015 року.

Нагадаємо, що 2 липня 2015 року, першим випускникам поліцейської академії патрульної служби Києва Прем’єр-міністром України Арсеніем Яценюком були вручені сертифікати про закінчення навчання.

14598 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *